al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk +48 58 558 58 58 w. 310 h.fratczak@gfkm.pl

Krystyna Połubińska Trener i konsultant  biznesowy

Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej wszystkich szczebli w zarządzaniu strategicznym oraz doskonaleniu umiejętności menedżerskich w oparciu o symulacyjne gry decyzyjne.

Jest wykładowcą na podyplomowych studiach menedżerskich we współpracy z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego oraz podyplomowych studiach Masters Of Business Administration we współpracy z Rotterdam School of Management Erasmus University.

Jest magistrem ekonomii. Absolwentka Politechniki Szczecińskiej. Ukończyła seminarium z zakresu zarządzania, marketingu oraz technik szkoleniowych w Delta College w Middelburgu w Holandii. Ukończyła szkolenia instruktażowe z zakresu wykorzystania symulacyjnych gier decyzyjnych organizowane przez Duński Instytut Techniczny. Uzyskała licencję – Marketplace Trainer Certificate. Ukończyła również studia podyplomowe z Informatyki.

Jako Dyrektor  Zarządzający w firmie Sircom sp. z o.o. zajmowała się budowaniem jej wizerunku oraz wprowadzaniem nowych produktów na rynek. Jako pełnomocnik Rektora Olsztyńskiej Wyższej Szkoły odpowiadała za jej rozwój oraz promocję. Jako lider zrealizowała 22 projekty w ramach EFS. Jako Trener szkoliła pracowników wszystkich szczebli. Inicjatorka i  właścicielka firmy Multi Pol Agencja Public Relations. Jej kariera  zawodowa obejmuje również prace przy wdrożeniach dużych projektów m.in. w firmie Budimex Olsztyn oraz Pax Serwis w Koninie.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:

Polskie Linie Lotnicze LOT; Bank BRE; Bank BGŻ, Cenzin sp. z o.o.; PKP Cargo S.A.; Stora Enso Poland S.A.; Swedwood Poland Sp. z o.o.; ProCam sp. z o.o.; PKO BP; Poczta Polska S.A.; Bumar Amunicja sp. z o.o.; Lafarge sp. z o.o.; Polska; Grupa Materiałów Budowlanych sp. z o.o.; Somfy sp. z o.o.; Energa S.A.; International Paper Polska Sp. z o.o.

Studenci wspominają:

„Zupełnie szczerze: Pierwsze zajęcia, na których nawet przez chwilę nie było nudno”.

„Wspaniałe zajęcia dające możliwość sprawdzenia swojego własnego umysłu”.

„Intelektualna przygoda!!! Super”.

„Interesujący sposób prowadzenia zajęć, bardzo dobry sposób informowania o zagadnieniach”

Interesuje się historią, operą i baletem.