al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk +48 58 558 58 58 w. 310 h.fratczak@gfkm.pl

Wojciech PartekaMagister ekonomii z prawie 20 letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach kierowniczych min. w bankach z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Był również Członkiem Zarządu. Uczestniczył w realizacji wielu projektów strategicznych.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przywództwem.  Na studiach MBA realizowanych we współpracy z Rotterdam School of Management, Erasmus University prowadzi warsztaty z zakresu etyki i finansów. Jest promotorem wielu prac dyplomowych z zakresu finansów i przywództwa.
 Jest certyfikowanym Trenerem Leadership Pipeline Institute oraz facilitatorem Runów Biznesu. Uczestniczył w wielu kursach i warsztatach min. w 2016 roku ukończył kurs The Science of Everyday Thinking, The University of Queensland oraz Inclusive Leadership Training: Becoming a Successful Leader and  Get Beyond Work-Life Balance – CATALYST

Jego klientami byli m.in. Bank Millennium, Izostal SA, Straż Miejska w Gdańsku, Energa – Obrót SA, Koleje Mazowieckie, OLPP SA, Grupa PKP, Energa – Operator SA, ARiMR,  FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.

Wypowiedzi uczestników po warsztatach:

„Finanse nie są wcale takie trudne”

„Zrozumiałem, że nigdy nie byłem Liderem, chociaż za takiego się uważałem. Byłem Kierownikiem, który czasem podejmował decyzje kierownicze / liderskie. Teraz wiem, co to znaczy być Liderem innych”

„Już nie boję się słowa coaching”

„Pierwszy raz w życiu uczestniczyłem w szkoleniu, gdzie nie rozmawialiśmy o „jakiejś firmie X”, tylko dyskutowaliśmy o naszej firmie, naszych problemach, dylematach, rozterkach i … celebrowaliśmy nasze sukcesy”

„Nie wierzyłam, że ten program coś zmieni, a jednak”

Współautor książki: Przepływy gotówkowe, ODDK Gdańsk, 2000

Autor artykułów z dziedziny finansów i bankowości.

Wojciech Parteka uwielbia podróżować w odległe miejsca, gdzie obserwuje ludzi innych kultur, poznaje ich zwyczaje i życie codzienne, a także uczestniczy w koncertach i festiwalach muzycznych.
 Ulubione kierunki to północ Europy (Norwegia i Islandia). Ulubione miasta do których często wraca w Europie to: Berlin, Amsterdam, Kopenhaga.